top of page

ПРО КОНФЕРЕНЦІЮ

IV Міжнародна конференція "ОСВІТНІ ВИМІРЮВАННЯ-2013. ЗНО як інструмент забезпечення рівного доступу до вищої освіти і оцінювання якості освіти: оцінювання, інтерпретація, використання результатів" проводиться  Національною академією педагогічних наук України, Спілкою  ректорів вищих навчальних закладів України, Українським центром оцінювання якості освіти, Івано-Франківським регіональним центром оцінювання якості освіти, Альянсом Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні, Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, Чернівецькою обласною державною адміністрацією та Закарпатською обласною державною адміністрацією.

Мета конференції – обговорення вітчизняними та іноземними науковцями й фахівцями в галузях вищої й загальної освіти, освітніх вимірювань, широкого кола питань, пов’язаних із використанням системи ЗНО як інструменту забезпечення рівного доступу до вищої освіти й моніторингу якості освіти.

Учасники конференції візьмуть участь у різних формах роботи: пленарних і секційних засіданнях, групових обговореннях, майстер-класах, круглих столах. Ключові питання конференції будуть висвітлені в доповідях авторитетних вітчизняних і зарубіжних фахівців.


Конференція відбудеться на базі Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти, який є одним із лідерів у використанні інформаційних технологій для оцінювання якості освіти.


Робота учасників конференції буде проходити в старовинному селищі Татарів, яке відоме як низькогірний кліматичний і гірськолижний курорт, центр туризму й відпочинку в передгір’ї дивовижних Карпат.

bottom of page